Campus en Starters | VOLGEBOEKT

Ben je op zoek naar jong talent dat net van de schoolbanken komt en klaar is om het verschil te maken binnen jouw organisatie? Het aantrekken van campus talent vraagt om een gerichte aanpak en een frisse blik op werving. Tijdens onze update op 5 augustus van 13:00 tot 15:30 ontdek je de nieuwste trends en strategieën om jong talent aan te trekken, te inspireren en aan jouw organisatie te binden. Mis deze kans niet om jouw wervingsproces voor campus talent te optimaliseren.

 

Deze trendsessie is volgeboekt.
Wil je op de reservelijst komen? Meld je dan aan via onderstaand formulier. Bij afmeldingen nemen we contact met je op. Als de belangstelling groot is, organiseren we mogelijk een extra editie.

Programma

12:15 – 13:00 Lunch

13:00 – 13:30 Kennismaking

13:30 – 14:10  Update over de arbeidsmarkt door een van onze deskundige analisten. Ook is er de mogelijkheid voor vragen

14:10 – 14:30 Best practice, hoe maakt iemand uit dezelfde branche optimaal gebruik van data?

14:30 – 15:30 De 10 belangrijkste arbeidsmarkttrends in jouw sector van vandaag door Geert-Jan Waasdorp

Locatie

De arbeidsmarkttrends-update vindt plaats bij ons op kantoor in het Weena gebouw in Rotterdam. De locatie is zowel met de auto als openbaar vervoer goed bereikbaar:

Weena 210-212

3012 NJ Rotterdam

Natuurlijk ontvang je van tevoren ook nogmaals de aanvangstijd en de locatie per mail.

Interesse Arbeidsmarkttrendsessie Campus & Starters

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
GDPR*
GDPR